Rezidence Cedrinum Villa

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • 162 m²
  • 4 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

Elhelyezkedés

    A Bublava könnyű elérhetőségre elhelyezkedő a 4 hálószobás Rezidence Cedrinum Villa Bublava 8 vendég elszállásolására alkalmas, és szaunát kínál a pihenésre.

    A Maly Bleiberg csupán 1 km-re, a Stredni Bleiberg pedig egy 15 perces sétára helyezkedik el a szálláshelytől. A Bublava városi faház egy 4 km-es távolságra található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Skilift Jagerstrasse. A Rezidence Cedrinum Villa autóval 10 percre található olyan kiváló családbarát helyektől, mint a Klingenthal Zoo.

    A vendégek a hegyre néző teraszon pihenhetnek. A Bublava városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító és törölközők is biztosított az ön kényelméért.

    A 3 fürdőszobás villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő, hűtő és sütő is biztosított. Túrázás, síelés és téli sporttevékenységek is rendelkezésre áll.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig

    Rezidence Cedrinum Villa Bublava szobalehetőségek

    A vendégek a hegyre néző teraszon pihenhetnek. A Bublava városi szállás magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító és törölközők is biztosított az ön kényelméért.

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Rezidence Cedrinum Villa Bublava Kültér fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Makró részletek fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Szoba fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Felszereltség fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Természet fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Természet fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Szoba fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Felszereltség fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Beltér fotó Rezidence Cedrinum Villa Bublava Kilátás fotó
    Superior nyaralóház

    Méret: 162 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +

    Rezidence Cedrinum Villa Bublava elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés

    Rezidence Cedrinum Villa Bublava vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Gyakran Ismételt Kérdések

    • Milyen ismert látnivalók vannak a Rezidence Cedrinum Villa közelében?
      A Bublava a népszerű nevezetességek közé tartozik, és lépésre van a Rezidence Cedrinum Villa területétől.
    • A Rezidence Cedrinum Villa rendelkezik konyhával?
      Igen, a Rezidence Cedrinum Villa kínálatában teljesen felszerelt konyha elérhető.
    • A Rezidence Cedrinum Villa kínál spa-szolgáltatásokat a vendégek számára?
      A Rezidence Cedrinum Villa vendégei kikapcsolódhatnak a szaunának köszönhetően.
    • A Rezidence Cedrinum Villa kínál felszereléseket síeléshez?
      A síelés szerelmesei a Rezidence Cedrinum Villa kínálatából sítárolót is igénybe vehetnek.
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Rezidence Cedrinum Villa Bublava